Ковролін побутовий "скрол"
Ковролін – це підлогове покриття з ворсом, що випускається в рулонах. В залежності від складу і щільності ворсу можна говорити про якість ковроліну і про його термін служби. Найчастіше для виготовлення ковроліну застосовують матеріали: вовна, поліамід, поліпропілен. Ковролін з вовни – це 100% натуральний ковролін. Ковролін з поліаміду (нейлону) – хоч і синтетичне покриття, але з точки зору практичності – ідеальне, дуже міцне і надійне покриття. Ковролін з пропілену – також синтетичний матеріал, недорогий і досить міцний.
За способом виробництва ковролін можна розділити на наступні види: тканий ковролін, тафтінговий ковролін (нитками прошивається ткана основа) і голкопробивний ковролін (нитки забиваються голками в основу).
Переваги і недоліки ковроліну
Ковролін з вовни
Ковролін з вовни - еластичний, теплоізоляційний матеріал, але, в той же час, це матеріал, що має середню стійкість до стирання і низьку стійкість до забруднення, до того ж, вовняний ковролін має властивість накопичувати статистичну електрику. Але сучасне виробництво з застосуванням противомольных, брудовідштовхуючих і антистатичних просочень, а також поєднання шерсті з синтетичними волокнами компенсує ці недоліки.
Ковролін з поліаміду
Ковролін з поліаміду - зносостійкий матеріал, володіє антистатичними властивостями і хорошою еластичністю. Ці властивості дозволяють експериментувати зі способами обробки покриття, створюючи все нові колекції з новими властивостями ковроліну.
Ковролін з поліпропілену
Ковролін з поліпропілену – синтетичний матеріал, що володіє природного антистатичністю. У цього ковроліну хороша пятноустойчивость, також він абсолютно не боїться фарбувальних речовин на водній основі. З недоліків цього виду ковроліну можна назвати легкозаймистість і швидка зношуваність. Але його величезний плюс доступна ціна – перекриває обидва ці недолік